Trekkertrek Merksplas 2,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
L2.5T - 2 Frans Thielen MF 155 Dorst 99.03 FP  
L2.5T - 3 Jeroen Maes International 523 Ravels Eel   91.14  
L2.5T - 1 Danny Braspenning David Brown 996 Poppel FP 87.06  
L2.5T - 5 Mark Smets David Brown NN Oosthoven   85.01  
L2.5T - 4 Koen Braspenning David Brown 990 Rijkevorsel 92.06 78.68  
L2.5T - 6 Beckers Sara Fordson Super Major Geel 91.19 66.72  

Trekkertrek Merksplas 3,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
L3.5T - 3 Wim Van De Locht Fendt 307 Ls Merksplas 88.63 91.10  
L3.5T - 8 Koen Braspenning David Brown 990 Rijkevorsel 76.89 87.58  
L3.5T - 14 Bart Van Sprundel Masseur Ferguson 1080 Ettenleur 88.00 78.76  
L3.5T - 6 Joris Intven International 644 Reusel 61.79 78.23  
L3.5T - 12 Braspenning Koen IH 845 Merksplas 79.77 76.56  
L3.5T - 13 Seppe Smets David Brown 1390 Turnhout 71.11 75.95  
L3.5T - 9 Dieter De Laet Fiat 750 Broechem   75.82  
L3.5T - 4 Lenaerts Remco Valmet 705 Rijkevorsel 94.64 FP DIS
L3.5T - 2 Ben Krijnen Renault Cerses 85x Meer 79.16 91.24 DIS
L3.5T - 7 Marc Leemans International 845 Poppel 78.94 89.17 DIS
L3.5T - 10 Dieter Schrijvers International 745 Merksplas 78.51 88.24 DIS
L3.5T - 1 Mariëlle Van Den Broek Deutz 7207 Sprundel 75.66 88.17 DIS

Trekkertrek Merksplas 4,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
L4.5T - 12 Stef Breugelmans Fiat 90-90 Dt Turnhout FP FP 63.44
L4.5T - 13 Koen Braspenning David Brown 1412 Rijkevorsel 91.88 FP 62.91
L4.5T - 8 Ben Van Ballaer Valmet 705 Ravels 98.04 99.85  
L4.5T - 2 Tom Braspenning Valmet 805 Poppel 93.02 99.06  
L4.5T - 10 Bart Theys John Deere 3040 Balen 89.73 98.91  
L4.5T - 15 Ruben Pijpers International 845xl Poppel 91.95 89.35  
L4.5T - 3 Lennert Deutz D10006 Tongerlo 87.50 87.93  
L4.5T - 16 Jacky Van Gestel Belarus Bx 100 Merksplas 82.86 87.63  
L4.5T - 1 Jansens Wouter Fiat 1000 Wortel 92.24 87.35  
L4.5T - 9 Gerrie Oomen Cormick 946 Alphen 81.79 86.70  
L4.5T - 11 Jef Van Roey Same Drago Balen   85.55  
L4.5T - 4 Stijn Noeyens John Deere 3130 Poppel 82.20 84.81  
L4.5T - 14 Dieter De Laet Fiat 750 Broechem   62.73  
L4.5T - 6 Lenaerts Remco Valmet 705 Rijkevorsel 97.96 FP DIS

Trekkertrek Merksplas 5,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
L5.5T - 3 Quinten Jacobs Case International 1056xla Meersel-dreef FP FP  
L5.5T - 4 Gert-jan Zwart International 1246 Sprang Capelle FP 92.11  
L5.5T - 6 Joris Intven John Deere 3050 Reusel 91.61 91.36  
L5.5T - 9 Steven Van Eersel Valtra C120e Herentals FP 91.30  
L5.5T - 2 Tom Krijnen Case Ih 1056xl Meer FP 90.72  
L5.5T - 13 Jon Goos Case 1455xl Weelde   90.16  
L5.5T - 8 Roy Schoofs Fendt 511 Favorit Merksplas 93.42 89.85  
L5.5T - 1 Danny Braspenning David Brown 1690 Poppel   88.63  
L5.5T - 5 Cees Swaanen Volvon Bm T800 Hoogeloon 89.62 87.80  
L5.5T - 11 Bart Braspenning Valtra 8400 Poppel 93.26    
L5.5T - 7 Beckers Sara John Deere 5125r Geel   97.69 DIS
L5.5T - 10 Wouter Vermeiren Valtra 6400 Merksplas FP 92.42 DIS

Trekkertrek Merksplas 6,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
L6.5T - 10 Verheyen New Holland M135 Merksplas 87.78 91.61  
L6.5T - 11 Snels Ludo Inter 1455 Rijkevorsel 82.18 91.57  
L6.5T - 7 Tom Krijnen Case Ih 1056xl Meer   91.41  
L6.5T - 4 Eric Kuijpers Case Ih 1455xl Diessen 82.45 89.86  
L6.5T - 5 Vloemans Soren Case 1455xl Weelde 82.33 89.45  
L6.5T - 2 Dieter Vosters Case 1455 Poppel 87.75 89.28  
L6.5T - 3 Stef Vrijsen International 1255 Poppel 78.69 89.18  
L6.5T - 14 Stef Breugelmans New Holland T 6030 Elite Turnhout 89.33 88.32  
L6.5T - 12 Joeri Van Tilburg Case 1455xl Baarle-hertog 86.93 83.28  
L6.5T - 9 Gert-jan Zwart International 1246 Sprang Capelle 74.28 76.60  
L6.5T - 19 Joris Van Dyck John Deere 6420 Zoersel 75.78 76.21  
L6.5T - 18 Bart Braspenning Valtra 8400 Poppel 66.25 68.85  
L6.5T - 1 Jordi Martens Case Mx 110 Hoogstraten 80.72 67.40  
L6.5T - 15 Freek Van De Huygevoort Fendt 311 Hoogeloon 50.87 57.72  
L6.5T - 20 Verheyen Dean New Holland M 160 Merksplas 91.70 93.52 DIS
L6.5T - 21 Raf Braspenning NH M100 Wortel 78.02 91.97 DIS
L6.5T - 16 Tom Van Den Kinscho John Deere 4350 Rijlevorsel FP   DIS

Trekkertrek Merksplas 7,5 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
L7.5T - 17 Bevers Jan Newholland Tvt190 Loenhout   91.37  
L7.5T - 21 Dean Verheyen NH 8630 Merksplas 91.09 91.24  
L7.5T - 14 Brosens Maarten John Deere 7530 Ravels 85.18 91.21  
L7.5T - 3 Dieter Vosters Case 1455 Poppel 92.18 90.82  
L7.5T - 19 Nick Proost Valtra 8550 Merksplas 91.38 90.25  
L7.5T - 8 Jeroen Maes John Deere 4450 Ravels Eel 88.53 89.81  
L7.5T - 9 Vloemans Soren Case 1455xl Weelde 81.71 89.24  
L7.5T - 11 Ruben Janssens Fendt 818 Westerlo 91.94 89.17  
L7.5T - 12 Ben Krijnen Case Ih 1455xl Meer 88.07 87.86  
L7.5T - 15 Verheyen Fiat 1880 Merksplas 93.45 87.68  
L7.5T - 4 Stef Vrijsen International 1255 Poppel 79.19 87.33  
L7.5T - 16 Joeri Van Tilburg Case 1455xl Baarle-hertog 78.94 85.88  
L7.5T - 2 Chadia Janssens Case 1455xl Zoersel 89.92 81.95  
L7.5T - 20 NH NH CVT NH 77.82 80.89  
L7.5T - 13 Jannes Van Mensel Fendt 612 Westerlo 86.41 77.82  
L7.5T - 5 Steven Claessens John Deere 6150r Oelegem 80.11 76.83  
L7.5T - 23 Auwers Siemen Case MX Lille   76.65  
L7.5T - 22 Joris Luyten Case 1455 Balen 75.25 76.14  
L7.5T - 18 Tom Van Den Kinschot John Deere 4350 Rijkevorsel 93.36    
L7.5T - 1 Jordi Martens Case Mx 110 Hoogstraten 73.73    
L7.5T - 6 Piet Swaanen Fiat 180-90 Casteren 89.07 96.04 DIS

Trekkertrek Merksplas 9 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
L9T - 8 Jeroen Maes John Deere 4450 Ravels Eel 91.94 FP  
L9T - 10 Luc Krijnen Case Ih 1455xl Meer FP 98.89  
L9T - 21 De Vadder Kristof Massey Ferguson 6490 Geel 81.03 97.91  
L9T - 19 Stijn Van Roey Fendt 916 Balen   93.32  
L9T - 18 Stef Janssens Fendt 816 Weetnie 75.59 92.96  
L9T - 9 Maarten Janssens Fendt 720 Westerlo 89.25 92.85  
L9T - 15 Filip Van Eersel Volvo Bm 2654 Meerle FP 92.45  
L9T - 16 Bart Verheyen Case 1455xl Meer 84.91 91.00  
L9T - 7 Nico Thielemans John Deere 4755 Weelde 89.63 90.71  
L9T - 20 Ilse Kennis Fiat 180-90 Rijsbergen 84.90 89.54  
L9T - 11 Gert Krijnen Fendt 800 Meer 56.48 88.69  
L9T - 22 Steyr Steyr 000 Steyr 80.54 87.00  
L9T - 4 Jansens Wouter Newholland T7060 Wortel 80.05 86.00  
L9T - 1 Robin Snels Ford 8830 Ravels 79.26 86.00  
L9T - 3 Cedric Janssens Case 1455xl Zoersel 95.95 84.83  
L9T - 13 Bart T’seyen Fendt 824 Herenthout 90.43 83.77  
L9T - 12 Dries Van Loock John Deere 7800 Lille   83.55  
L9T - 5 Steven Claessens John Deere 6150r Oelegem 85.47 83.14  
L9T - 2 Jansens Wouter Newholland T7060 Wortel 80.37 80.57  
L9T - 6 Piet Swaanen Fiat 180-90 Casteren 84.98 79.28  
L9T - 14 Guy Van Echelpoel John Deere 4850 Beerse 89.70    

Trekkertrek Merksplas 9 ton Merksplas

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
L9M - 5 Hilsens Case Puma 200 Merksplas FP 95.45  
L9M - 10 Hilsens Valtra 191 Merksplas FP 91.61  
L9M - 8 Hilsens Steyr 195 Merksplas 98.42 87.91  
L9M - 13 Guy Van Echelpoel John Deere 4850 Beerse FP 87.11  
L9M - 11 Hilsens Valtra 194 Merksplas FP 81.89  
L9M - 2 Gertjan Hereijgers Valtra 234 Merksplas 98.71 81.74  
L9M - 12 Verheyen Fiat 1880 Merksplas FP 81.40  
L9M - 1 Yannick Pelckmans Valtra 214 Merksplas 91.45 80.88  
L9M - 6 Hilsens Case Puma 200 Merksplas 95.00 80.84  
L9M - 7 Hilsens Case Puma 230 Merksplas FP 79.88  
L9M - 9 Hilsens Valtra 213 Merksplas FP 79.13  
L9M - 3 Senna Nuyts Valtra 213 Merksplas FP 93.25 DIS
L9M - 4 Seppe Mathijs Valtra 213 Merksplas FP 92.21 DIS

Trekkertrek Merksplas 12 ton landbouw

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
L12T - 5 Guy Van Echelpoel John Deere 4850 Beerse FP FP  
L12T - 4 Bart T’seyen Fendt 824 Herenthout   97.51  
L12T - 1 Steven Claessens John Deere 6150r Oelegem 89.70 89.80  
L12T - 2 Maarten Janssens Fendt 930 Westerlo FP 89.59  
L12T - 10 Luyten Jonas Fendt 922 Balen FP 89.51  
L12T - 3 Gert Krijnen Fendt 800 Meer 97.90 88.18  
L12T - 7 Stijn Van Roey Fendt 916 Balen FP 85.56  
L12T - 12 Arie Kok International 1455 Langeweg 92.01 84.18  
L12T - 11 Wim Heylen John Deere 6140 Rijkevorsel   78.09  

Trekkertrek Merksplas 4,5 ton boerensport

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
BS4.5T - 2 Nick Janssens International 1246 Sint Lenaarts FP 91.12  
BS4.5T - 6 Siemen Lauwers Inter 955 Lille FP 89.37  
BS4.5T - 3 Cees Swaanen International 1246 Hoogeloon FP 88.17  
BS4.5T - 5 Bjorn Breugelmans Fiat 1000 Zevendonk   79.49  
BS4.5T - 1 Marijnissen Jeroen Valtra 705 Rijkevorsel 89.04 75.92  
BS4.5T - 4 Stef Adams Fordson Super Major Merksplas 73.89 67.09  

Trekkertrek Merksplas 6 ton boerensport

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
BS6T - 3 Marian De Deugd John Deere 4240s Etten-leur FP FP  
BS6T - 8 Gert Van Den Bogerd John Deere 4440 Rijkevorsel FP 94.58  
BS6T - 7 Sprangers Bert International 1455 Hoogstraten 96.26 91.68  
BS6T - 9 Kurt Kokx Valtra 8750 Merksplas 97.40 91.42  
BS6T - 1 Cedric Janssens Case 1455xl Zoersel 99.54 90.89  
BS6T - 2 Sander Herrijgers John Deere 4440 Meer 88.18 83.39  

Trekkertrek Merksplas 8,5 ton boerensport

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
BS8.5T - 9 Wim Lambrechts Steyr 8150 Merksplas   98.52  
BS8.5T - 2 Nico Verheyen Fiat 1300dt Super Merksplas 92.53 96.90  
BS8.5T - 4 Wim Snels Case 1455xl Wortel FP 95.94  
BS8.5T - 1 Steve Janssens Case 1455xl Merksplas   95.44  
BS8.5T - 6 Tom Janssens Fendt 615 Weetnie 96.85 91.86  
BS8.5T - 3 Wim Verhaegen John Deere 4960 Gierle 96.79 90.73  
BS8.5T - 10 Sprangers Bert International 1455 Hoogstraten   90.21  
BS8.5T - 7 Tom Geuens John Deere 4240s Balen FP 88.18  
BS8.5T - 5 Mitch Versmissen Case 1455 Beerse 91.18 86.02  
BS8.5T - 8 Koen Verhaegen John Deere 4055 2470 FP 85.74  

Trekkertrek Merksplas boerensport - agrisport Merksplas

Nummer Naam Tractor Gemeente Proef Run Finale
volgt later

Trekkertrek Merksplas Trucks-VTN

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
1-33 Crazy Grey Power Volvo Fh16 Balen FP FP FP
1-05 De Hulk Volvo Fh16 Nieuwaal FP FP FP
1-31 Iron Horse Volvo Nl 18 Oosterhout FP FP FP
1-21 Vaku Puller Volvo F16 Helvoirt FP FP FP
1-03 Iveco Schouten Iveco Stralis Almkerk FP FP 91.70
1-08 Verspui Daf Cf 85 Hoornaar FP FP 89.20
1-02 De Manne Van Janne 2 Scania 164-580 Heesch FP 99.90  
1-12 White Champ Daf 85 Schijndel FP 96.33  
1-09 Van Tilburg Bastianen Daf 2700 Vianen FP 96.10  
1-36 Van Rijswijk Renault Ae Magnum Wijk En Aalburg FP 95.74  
1-11 Veldhuizen Iveco Turbostar Werkhoven FP 87.79  
1-16 Little King 2.0 Scania T164 Scherpenzeel FP 83.61  
1-06 Moaskanttrekkers Volvo F16 Oijen FP 72.34  
1-13 Murphy`s Law Peterbilt 379 Moerkerke FP 70.10  
1-27 Just For Fun 2.0 Volvo Fh16 Oudenbosch FP 26.86  
1-14 Ruttchen Powerrr Mercedes Benz Actros V10 Tilburg FP FP DIS

Trekkertrek Merksplas Trucks Belgie

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
Blue Horses FP   94.60
Black Moke Ii FP   89.29
Dream Catcher Iveco FP   72.25
Team Van Mele Scania Bazel FP   70.30
Black Moke I FP   68.27
Black Sensation Steyr 93.60    

Trekkertrek Merksplas 3,5 ton Powerstock klasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
3.5 PS-03 Hilde De Louw Ford Major Boekel FP FP  
3.5 PS-05 Bram Dijkshoorn International 1255 Berkel En Rodenrijs FP 98.52  
3.5 PS-07 Adel Rigter Fiat 850 Eemnes FP 94.00  
3.5 PS-01 Gerard Buuts International 1246 Odiliapeel FP 92.49  
3.5 PS-02 Albert Sanders Ford Major St.-oedenrode 97.00 99.11  

Trekkertrek Merksplas 4,5 ton Standaard Hobby-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
4.5 HS-05 Ruud Driessen Fendt 610 S Kronenberg FP FP 91.94
4.5 HS-04 Carlo Van Dooren Valtra 8100 Vessem FP FP 87.05
4.5 HS-02 Bart Verhagen International 1055 Hoogeloon FP FP  

Trekkertrek Merksplas 5,5 ton Standaard Hobby-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
5.5 HS-04 Martijn Geurtsen International 1466 Heeswijk-dinther   FP 96.32
5.5 HS-07 Gerrit Borssen John Deere 4440 Eemnes   FP 94.11
5.5 HS-12 Ward Schoenmakers International 1086 Diessen FP FP 90.71
5.5 HS-10 Frank De Deugd John Deere 4455 Etten-leur FP FP 88.16
5.5 HS-05 Marco Van Lankvelt International 1066 Zijtaart FP 91.50 84.53
5.5 HS-02 Arie Maas International 1066 Vorstenbosch     83.40

Trekkertrek Merksplas 4,5 ton Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
4.5 S-03 Harm Van Den Broek International 1066 Zeeland (n-br.)   FP 97.97
4.5 S-01 Ronny Hendrikx Valmet 2105 Someren   FP 91.94
4.5 S-02 Rik Caris International 1066 Beringe   90.69 71.90

Trekkertrek Merksplas Specials

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
5-02 Mantrol Power MAN Geffen 90.30    

Trekkertrek Merksplas 2,5 ton Hypro-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
H25.03 Wesley De With Massey Ferguson 6265 Hagestein FP   101.98
H25.02 Krisjan Jochems Valtra 705 Wernhout FP   101.94
H25.08 Richard De Vries Case International 845 Xl Rijkevorsel (b) FP   101.52
H25.07 Julian Van Laerhoven Deutz 7806 Schijf FP   96.66
H25.05 Alex Van Meer Valmet 6400 Wernhout FP   94.14
H25.10 Ralph Raats International 845 Achtmaal 98.83    
H25.06 Pieter Tunders John Deere 2130 Schijf 91.47    
H25.04 Twan Bergmans Case International 1494 Bergeijk 81.09    

Trekkertrek Merksplas 3,5 ton Hypro-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
H35.05 Niels Van De Sande Fiat 850 Nuenen FP    
H35.01 Stef Van De Locht Deutz Dx 85 Wuustwezel (b) 94.33    
H35.02 Jeroen Ros Volvo Bm 700 St. Willebrord 92.81    
H35.03 Cor Zandbergen Ford 7610 S Klundert 85.13    

Trekkertrek Merksplas 4,5 ton Hypro-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
H45.07 Kees Van Schaik Ford 9000 Ijsselstein FP FP  
H45.05 Erik & Lars Volvo Bm 810 Wouw FP 107.42  
H45.03 Henny Van Berkulo Ford 9600 Ijsselstein FP 105.00  
H45.12 Leander Zandbergen Ford 9600 Klundert FP 102.65  
H45.01 Gerard Pijcke International 1246 Ossendrecht FP 101.00  
H45.06 Joop Swagemakers Ford 9600 Dinteloord FP 96.00  
H45.04 Ronny Hendrickx Valmet 2105 Someren FP    
H45.09 Jeroen Van Dis Ford 9600 Middelharnis 85.00    

Trekkertrek Merksplas 2,6 ton Mega-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
M27.01 Tomas Braspenning Case Maxxum 110 Klein Zundert FP    
M27.02 Remie Raeymakers Deutz 6806 Roosendaal 86.19    

Trekkertrek Merksplas 3,6 ton Mega-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
M36.05 Gebr. Van Schaik Ford 9000 Ijsselstein FP FP  
M36.11 Manu Van Den Bergh Volvo Bm 810 Essen (b) FP 105.00  
M36.13 Arian De Ruytter Valtra 8400 Zundert FP 100.08  
M36.04 Eddy Janssens Volvo Bm 800 Zoersel (b) FP 99.15  

Trekkertrek Merksplas 6.5 ton Mega-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
M65.03 Ruben Derijk John Deere 4455 Bekkevoort (b) 96.49    

Trekkertrek Merksplas Sport Merksplas

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
MS3 Ciriel Van Hoogte Zetor FP 88.07 93.44
MS2 Raf Braspenning Case FP 87.04 66.06
MS4 Remi Raymakers Deutz FP 97.04  
MS1 Pieter Tunders John Deere FP 66.00  

Trekkertrek Merksplas 5,1 ton Agri-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
A51.09 Bob Brosens John Deere 4455 Minderhout (b) FP   99.56
A51.01 Michael Damen Case International 1455 Xl Baarle Hertog (b) FP   96.71
A51.02 Gudo Verheijen International 1455 Xl Ulicoten FP   93.86

Trekkertrek Merksplas 8 ton Agri-Sportklasse

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
A80.02 Steven Hillen Valtra 8950 Merksplas (b) FP   98.19
A80.01 Jan Bevers Ford 8730 Loenhout (b) FP   94.98
A80.03 Manuel Herijgers John Deere 4955 Zundert FP   94.88
A80.00 Steven Janssens Ih 1455 Zoersel FP FP  

Trekkertrek Merksplas 3.1T TBF-Sport

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
3.1T-01 Verhaeghe Pieter Ford 7010 FP 93.73 FP
3.1T-02 Hillewaere Evelien Fiat 850 FP 90.55 FP

Trekkertrek Merksplas 4.6T TBF-Sport

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
4.6T-02 De Sutter Marc Volvo 810 FP 89.75 FP
4.6T-01 De Sutter Andy Ford Tw10 FP 94.09  
4.6T-03 De Witte Jan Fiat 180-90 98.79 97.04  

Trekkertrek Merksplas 4.5T TBF-Agrisport

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
4.5T-01 Van Laecke Dirk Volvo Bm810 91.44 95.49 76.90

Trekkertrek Merksplas 5.5T TBF-Agrisport

Nummer Naam Tractor Gemeente Run 1 Run 2 Finale
5.5T-02 Van Laecke Dirk Volvo Bm 810 FP 76.22  
5.5T-02 Van Zele Danny Volvo Bm810 FP 76.22